Logo Loading
 • Home

Poznaj najlepsze platformy do inwestycji w kryptowaluty

Czy musisz posiadać kryptowalutę Bitcoin, aby inwestować? A może przelewasz gdzieś pieniądze ze swojego konta bankowego i konwertujesz je na Bitcoin? Jak to wygląda?

Odpowiemy na wszystkie te pytania i wymienimy 8 najpopularniejszych witryn do inwestowania w Bitcoin, oraz przedstawimy opinię o nich. Będziemy posługiwać się sformułowaniem BTC, który jest symbolem Bitcoina na giełdach i platformach handlowych.

Jak inwestować w Bitcoin?

Inwestowanie w BTC jest podobne do inwestowania w akcje, z tym wyjątkiem, że jest dużo bardziej zmienne z powodu dziennych wahań kursu BTC. Poniżej przedstawiamy kroki, aby zacząć inwestować w akcje od samego początku:

 • Należy otworzyć konto maklerskie w firmie, która umożliwia inwestycje w kryptowaluty.
 • Wpłacamy środki z banku na rachunek maklerski.
 • Kupujemy akcje za zdeponowane środki (saldo gotówkowe).
 • Sprzedajemy akcje z zyskiem (lub stratą).
 • Środki są zwracane na nasze saldo gotówkowe.

Główna różnica między inwestowaniem akcje w stosunku do BTC dotyczy kroku trzeciego. kupujesz BTC lub inną kryptowalutę zamiast akcji.


10 najpopularniejszych witryn do inwestowania w BTC i inne kryptowaluty

Oto nasza lista 8 najpopularniejszych platform bitcoinów i kryptowalut.

1. CryptoProfit

Crypto Profit to zautomatyzowane oprogramowanie transakcyjne, które ściśle monitoruje sygnały rynkowe kryptowalut. Jest to jak najbardziej korzystna giełda dla przedsiębiorców.

Dzięki Crypto Profit użytkownicy mogą codziennie osiągać znaczące zyski. Kupowanie kryptowalut takich jak BTC czy ETH po niskiej cenie i sprzedawanie jej gdy wzrośnie jest niezwykle proste przy pomocy Crypto Profit.

Rozpocznij inwestycje na platformie CryptoProfit

Zyskaj nawet do $250 jako bonus!

2. BTC Investor

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji tego typu, praca kryptobota Bitcoin Investor opiera się na specjalnym algorytmie. Algorytm kryptobota Bitcoin Investor zbiera w każdej sekundzie dane nawet o tysiącach transakcji między posiadaczami kryptowalut.

Następnie jest ustalana ich wartość. Człowiek bez pomocy inteligentnych algorytmów raczej nie jest w stanie śledzić rynku przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni. Dlatego tak kluczowy może się okazać właśnie w pełni zautomatyzowany kryptobot.

Na aplikacji Bitcoin Investor inteligentny algorytm określa nam błyskawicznie, która z możliwych decyzji będzie dla nas najbardziej opłacalna. Dlatego właśnie polecamy go początkującym inwestorom.

Rozpocznij inwestycje na platformie BTC Investor

Zyskaj darmowe akcje jako bonus!


3. Crypto Revenue

Crypto Revenue to jedna z najbezpieczniejszych platform. Służy do bezproblemowego handlowania kryptowalutami. Takim procederem zajmuje się obecnie coraz więcej osób, dlatego platforma jest sporym ułatwieniem dla początkujących.

Inwestorzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z kryptowalutami i nie chcą się do nich zbyt szybko zrazić powinni zainteresować się właśnie tą platformą.

Rozpocznij inwestycje na platformie CryptoRevenue

Zyskaj $10 jako bonus!4. Profit Secret

Profit Secret jest narzędziem, którego celem jest maksymalizacja zysków ze wszystkich dokonywanych inwestycji. Dzięki Profit Secret możemy osiągać naprawdę imponujące zyski przy niewielkim nakładzie sił.

To doskonały sposób na szybki zarobek, z którego może skorzystać praktycznie każdy nowy inwestor. Wystarczy odrobina odwagi i należy być gotowym do odniesienia sukcesu.

Rozpocznij inwestycje na platformie Profit Secret

Zyskaj $50 jako bonus!


5. BTC Profit

Bitcoin Profit to kolejna zautomatyzowana platforma handlowa. Pozwala na obrót wszelkiego rodzaju kryptowalutami. Wszyscy inwestorzy, którzy są zainteresowani czerpaniem zysków z giełdy kryptowalut powinni korzystać z takich platform jak ta.

Rozpoczęcie przygody z Bitcoin Profit jest banalnie proste. Każdy nowy lub bardziej doświadczony inwestor może zarejestrować konto w ciągu kilku minut, po czym dokonać wpłaty. Następnie w przeciągu paru chwil rozpocząć handel. Depozyt może być wykorzystywany przez automatyczne roboty handlowe. Ich celem jest nabywanie kryptowalut na rynku w imieniu inwestora.

Rozpocznij inwestycje na platformie BTC Profit

Zyskaj $10 jako bonus!


6. BitCoin Compass

Możemy potwierdzić bez cienia wątpliwości, że handel kryptowalutami w ramach platformy Bitcoin Compass jest w pełni zautomatyzowany. Należy aktywować usługę robotów, która wykonuje przez wybrany czas pracę bez jakiejkolwiek naszej ingerencji.

Określiliśmy, że inteligentne roboty szukają na rynku kryptowalut najkorzystniejsze dla użytkowników oferty. Jeśli nadarzy się okazja – błyskawicznie ją finalizują, co wiąże się z wypracowaniem zysku na naszą korzyść.

Rozpocznij inwestycje na platformie Bitcoin Compass

Zyskaj $25 jako bonus!


7. CryptoSoft

Cryptosoft to w pełni zautomatyzowana platforma handlowa. Zawiera robota zaprogramowanego do kupna oraz sprzedaży kryptowalut.

Cryptosoft został opracowany, aby oferować jedne z najlepszych programów bezpieczeństwa online, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do platformy handlowej.

Aby rozpocząć handel, użytkownik dokonuje wpłaty, minimalny depozyt wynosi 250 USD, jest to przystępne cenowo, a depozyt jest używany przez robota handlowego do kupowania kryptowalut, które są później sprzedawane w celu osiągnięcia zysku.

Cryptosoft jest dostępny w ponad 100 krajach. Polecamy go zarówno nowym jak i bardziej doświadczonym inwestorom.

Rozpocznij inwestycje na platformie CryptoSoft

Zyskaj nawet do $100 jako bonus!


8. GoldFlame

Platforma działa bardzo szybko. Zlecenia są otwierane bezbłędnie. Ponadto mają ogromny wybór instrumentów finansowych. Na stronie internetowej mają wiele przydatnych jakościowych analiz, które przyszły inwestor może wykorzystać.

Rozpocznij inwestycje na platformie GoldFlame

Zyskaj $10 jako bonus!

Podsumowanie

Inwestowanie w Bitcoin nie różni się zbytnio od inwestowania w akcje. W przypadku BTC musisz otworzyć konto na giełdzie lub w witrynie inwestycyjnej bitcoin. W przypadku akcji otwierasz konto w biurze maklerskim. Następnie wpłacasz środki. Jedyną różnicą w inwestowaniu w BTC jest to, że musisz kupić BTC, najpierw używając zdeponowanych środków, zanim będziesz mógł handlować BTC.

Jak zainwestować swoje pieniądze w najbardziej opłacalny sposób? Cóż, na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Należy analizować rynek i wyciągać wnioski, inwestycje wymagają odwagi. Na szczęście nie musisz być sam i możesz korzystać z narzędzi jakie oferują dane giełdy.

Mowa tu konkretnie chociażby o kryptobotach – w pełni zautomatyzowanych robotach które śledzą rynek przez 24h na dobę. Znacznie ułatwia to pracę inwestorom i oszczędza czasu, którego i tak zwykle ludziom brakuje. Kryptoboty pomogły wielu osobom zacząć przygodę z kryptowalutami.

Jest to raj dla osób, które chcą dołączyć do przyjaznej społeczności, w której można uczyć się inwestycji w bitcoiny i inne altcoiny. UWAGA: Zaleca się inwestowanie tylko takich kwot, które jesteś w stanie poświęcić i zaryzykować stratę.

4 komentarze

 1. Korzystam od 6 miesięcy około z Crypto Profit, więc mogę się coś na jej temat wypowiedzieć. Platforma chyba najlepsza z jaką miałem do czynienia do tej pory. Bardzo przyjaźni doradcy zawsze chętnie pomogą i doradzą najlepsze wyjścia z sytuacji. Najwięcej zarobiłem pieniędzy właśnie dzięki Crypto Profit więc również ją mogę polecić. Artykuł jak najbardziej duży plus.

 2. Kapitalizacja rynkowa: 1 088 491 254 896 $ 1.8%
  Wolumen – 24 godz.: 217 353 571 930 $
  Dominacja:
  BTC 69,6%
  ETH 12,8%

  Pozdrawiam:)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *