Logo Loading

Regulamin

Regulamin witryny Tradeheaven.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną tradeheaven.pl
Serwis – witryna internetowa tradeheaven.pl
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

  1. TradeHeaven to strona typu landing page reklamująca ofertę platform inwestycyjnych: Nekstra, IroTradex, IronFX, GoldFlame, HandelPro, Crypto Revenue, Crypto Profit, Bitcoin Era, Profit Maximizer, Oil Profit, Crypto Crash Fortune, BTC Profit, Cannabis Profit, Golden Profit. Skorzystanie z oferty platformy wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej platformy.
  2. TradeHeaven nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów.
  3. TradeHeaven nie udostępnia żadnych materiałów szkoleniowych.
  4. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
  5. Administrator nie ma wpływu na treść reklam wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
  6. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony TradeHeaven. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.
  7. TradeHeaven nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.
  8. Informacje na stronie tradeheaven.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.